Gen-OfGen-Of Yapışkanlı Keçe 20x30 Cm 2 Mm 10 Renk 10 Adet
Gen-OfGen-Of Yapışkanlı Keçe 20x30 Cm 2 Mm 10 Renk 10 Adet

Gen-Of Yapışkanlı Keçe 20x30 Cm 2 Mm 10 Renk 10 Adet (GNOFKCYP01)

Marka : Gen-Of
Fiyat : ₺26,71(KDV Dahil)

Gen-Of Yapışkanlı Keçe A4 20x30 Cm 2 Mm 10 Renk 10 Adet

Sanatsal ya da hobi amaçlı pek çok çalışmanın ana materyali olarak kullanılan kırtasiye malzemelerinden biri olan keçe, geniş kullanım alanı, kalın ve ince olmak üzere farklı türleriyle öne çıkmaktadır. Çok Keçe 20 x 30 10'lu karışık A4 ise kullanışlı ebatları ve çeşitli renkleri ile elinizin altında mutlaka bulunması gereken hobi malzemelerinin başında gelmektedir. 

Keçelerle Üretebileceklerinizin Sınırı Yok 

El sanatları ile uğraşmak insana huzur verir. Çalışma sonucunda ortaya çıkan projeler ise kişinin öz güvenini yükseltir. Son dönemde oldukça popüler olan hobi uğraşları içinde keçe ile yapılan projeler öne çıkmaktadır. Keçe ile yapabileceğiniz projeler ise sınır tanımamaktadır. Hayal gücünüzün sınırlarını aşan DIY projeler, oda ve duvar süsleri, nikah şekerleri, kitap ayraçları, hediyelikler, peçetelikler, bardak altlıkları, yelekler, oyuncaklar, anahtarlıklar, cüzdan ve çantalar, magnetler, takılar ve broşlar keçe ile yapılabilecek projelerden bazılarıdır. 

Hobi Edinerek Stresle Baş Edin 

  • Keçe ile yapılan el işleriyle uğraşan kişilerin iş hayatında daha rahat çözümler üretebildiği gözlenmiştir. 
  • Keçe ile yapılan el işleri gibi hobilere vakit ayıran kişilerin kan basıncı, kortizon seviyesi ve vücut kitle indeksleri düşer, dolayısıyla daha sağlıklı bir yaşam sürerler. 
  • Keçe ile yapılan el işlerini satarak ev bütçenize yardımcı olabilirsiniz. 
  • Sadece kendiniz değil, çocuklarınızla beraber hoşça vakit geçirebileceğiniz keçe işi projeler üretebilirsiniz. 
  • Ayıracağınız küçük bir bütçeyle arkadaşlarınız ve aileniz için keçe işinden küçük hediyelik eşyalar hazırlayabilirsiniz. 

Rengarenk Keçelerle Yeteneklerinizi Geliştirin 

  • Gen-Of Yapışkanlı Keçe 20 x 30 10'lu karışık A4 keçeler, parlaklığı ve yumuşak dokusuyla projelerinizin kaliteli görünmesini sağlar. 
  • İnce yapısıyla kolayca form verilebilir.
  • Her türlü projeye uygun yeşil, kırmızı, beyaz, kahverengi, mor, beyaz, mavi, pembe, sarı ve siyah renkleriyle 10'lu paket içerisinde satılmaktadır. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR