Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil
Gen-OfGen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil

Gen-Of Telli Dosya 50 Li 1 Paket A4 Mavi Siyah Kırmızı Yeşil (TLLDSY-GN1961)

Marka : Gen-Of
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Gen-Of Telli Dosya 50 Li

Ofislerde kullanılan temel kırtasiye malzemeleri arasında yer alan Gen-Of telli dosya, evrakların kendi içerisinde gruplandırılmasına yardımcı olur. Gen-Of telli dosya sayesinde evraklarınızı tarih, konu ya da önem sırasına göre sıralayarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

·        Gen-Of Telli Dosya, 50 adet telli dosyayı tek bir poşet içerisinde barındıran ekonomik bir pakettir.

·        Belgelerin kaybolma ve zamanla deforme olma ihtimallerini en az seviyeye indirir.

·        Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Gen-Of Telli Dosya ürünlerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

·        Telli dosyanın ön kapağının şeffaf olması bakımından evrakların içeriğini görebilirsiniz.

·        Telli şeffaf dosyaları, evrak arşivlemede ya da toplantı ve sunumlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Telli Dosya Sayısı: 50

Boyut: A4 boyutu

Evrak Depolama Kapasitesi: 170 sayfa

Gen-Of Telli Dosya Kullanımı

Evraklarınızı telli dosyaya yerleştirmeden önce poşet dosyalara koyabilirsiniz. Daha sonra poşet dosyalarınızı sırasıyla telli dosyalara geçirebilirsiniz. Kâğıt dosyalarınızı delgeç yardımıyla delerek de telli dosyaya yerleştirebilirsiniz. Telli dosyanın ortasında kilit mekanizması yer alır. Kilit mekanizması, şeffaf dosyaların kaymasına ya da düşmesine engel olur. Telli dosyalardaki teli kıvırarak sabitleyebilirsiniz. Dosyanın sol kısmındaki şeridi yuvasından çıkararak üzerine evrakların ismini yazabilirsiniz. Dosyalarınızı numaralayarak arşivlemeniz aradığınız dosyayı kolay bulabilmenize olanak tanır. Telli dosya sayesinde belgelerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve gruplandırabilirsiniz. Telli dosya kullanarak belgelerinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

 

Kırtasiye Malzemelerinde Güvenilir Marka: Gen-Of

Ofislerde ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerini hizmetinize sunan Gen-Of, doğa dostu ürünleriyle büyük beğeni toplar. Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle sizlere hizmet eder. Dosyalama ürünleri başta olma üzere kişilere geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunar.

Ofislerdeki temel kırtasiye malzemelerinden biri de telli dosyalardır. Tüm önemli evrakları zarar görmeden saklamanın önem taşıdığı iş yaşantısında, dosyalama özen isteyen bir konudur. Gen-Of Telli Dosya, evraklarınızı ister konularına ister tarihlerine isterseniz de önem sırasına göre çeşitli şekillerde sıralayıp güvenle saklamanızı sağlar.

Kaliteli Malzemeler, Ergonomik Tasarım

 

·        ‌Gen-Of Telli Dosya , 50 adet telli dosyayı tek poşet içerisinde bulabileceğiniz ekonomik bir paket halinde sunulur.

·        Gen-Of Telli Dosya ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar rahatlıkla kullanımınıza uygundur.

·        Çalışma yaşantısında her geçen gün sayısı artan belgelerinizi, kaybolma ve zamanla deforme olup okunmaz hale gelme ihtimallerine karşı Gen-Of Telli Dosya ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

·        Şeffaf ön kapağı sayesinde evrakların içeriğini görebileceğiniz rahat bir kullanıma sahip olan telli dosyalar ile tüm ‌A4 boyutundaki kâğıt evraklarınız ofisinizde güvenle arşivlenebilir.

·        Arşivlemenin yanı sıra telli şeffaf dosyalarınızı, toplantılarda ve yapacağınız sunumlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

170 sayfa kâğıt evrak depolama kapasitesine sahiptir.

50 adet üründen oluşur.

·        A4 boyutu için uygundur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR