Gen-OfGen-Of Telli Dosya Mavi A4 50 Li 2 Paket = 100
Gen-OfGen-Of Telli Dosya Mavi A4 50 Li 2 Paket = 100

Gen-Of Telli Dosya Mavi A4 50 Li 2 Paket = 100 (GNFF-1647K)

Marka : Gen-Of
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,00(KDV Dahil)

Gen-Of Telli Dosya Mavi 50 Li(2 Paket)

Ofislerde kullanılan temel kırtasiye malzemeleri arasında yer alan Gen-Of telli dosya, evrakların kendi içerisinde gruplandırılmasına yardımcı olur. Gen-Of telli dosya sayesinde evraklarınızı tarih, konu ya da önem sırasına göre sıralayarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 

Dayanıklı Tasarım

·        Gen-Of Telli Dosya, mavi renkteki 100 adet telli dosyayı iki poşet içerisinde barındıran ekonomik bir pakettir.

·        Belgelerin kaybolma ve zamanla deforme olma ihtimallerini en az seviyeye indirir.

·        Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen Gen-Of Telli Dosya ürünlerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

·        Telli dosyanın ön kapağının şeffaf olması bakımından evrakların içeriğini görebilirsiniz. 

·        Telli şeffaf dosyaları, evrak arşivlemede ya da toplantı ve sunumlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Telli Dosya Sayısı: 100

Boyut: A4 boyutu

Renk: Mavi

Gen-Of Telli Dosya Kullanımı

Evraklarınızı telli dosyaya yerleştirmeden önce poşet dosyalara koyabilirsiniz. Daha sonra poşet dosyalarınızı sırasıyla telli dosyalara geçirebilirsiniz. Kâğıt dosyalarınızı delgeç yardımıyla delerek de telli dosyaya yerleştirebilirsiniz. Telli dosyanın ortasında kilit mekanizması yer alır. Kilit mekanizması, şeffaf dosyaların kaymasına ya da düşmesine engel olur. Telli dosyalardaki teli kıvırarak sabitleyebilirsiniz. Dosyanın sol kısmındaki şeridi yuvasından çıkararak üzerine evrakların ismini yazabilirsiniz. Dosyalarınızı numaralayarak arşivlemeniz aradığınız dosyayı kolay bulabilmenize olanak tanır. Telli dosya sayesinde belgelerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve gruplandırabilirsiniz. Telli dosya kullanarak belgelerinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. 

Kırtasiye Malzemelerinde Güvenilir Marka: Gen-Of

Ofislerde ihtiyaç duyulan kırtasiye malzemelerini hizmetinize sunan Gen-Of, doğa dostu ürünleriyle büyük beğeni toplar. Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle sizlere hizmet eder. Dosyalama ürünleri başta olma üzere kişilere geniş bir yelpazede ürün seçeneği sunar.

Ofislerdeki temel kırtasiye malzemelerinden biri de telli dosyalardır. Tüm önemli evrakları zarar görmeden saklamanın önem taşıdığı iş yaşantısında, dosyalama özen isteyen bir konudur. Gen-Of Telli Dosya, evraklarınızı ister konularına ister tarihlerine isterseniz de önem sırasına göre çeşitli şekillerde sıralayıp güvenle saklamanızı sağlar.

Kaliteli Malzemeler, Ergonomik Tasarım

·        ‌Gen-Of Telli Dosya Mavi, 100 adet telli dosyayı iki poşet içerisinde bulabileceğiniz ekonomik bir paket halinde sunulur.

·        Gen-Of Telli Dosya ürünleri, kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar rahatlıkla kullanımınıza uygundur. 

·        Çalışma yaşantısında her geçen gün sayısı artan belgelerinizi, kaybolma ve zamanla deforme olup okunmaz hale gelme ihtimallerine karşı Gen-Of Telli Dosya ile güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. 

·        Şeffaf ön kapağı sayesinde evrakların içeriğini görebileceğiniz rahat bir kullanıma sahip olan telli dosyalar ile tüm ‌A4 boyutundaki kâğıt evraklarınız ofisinizde güvenle arşivlenebilir. 

·        Arşivlemenin yanı sıra telli şeffaf dosyalarınızı, toplantılarda ve yapacağınız sunumlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

340 sayfa kâğıt evrak depolama kapasitesine sahiptir. 

100 adet üründen oluşur. 

·        A4 boyutu için uygundur.

 

‌Gen-Of ofislerde ihtiyaç duyulan, doğa dostu olan dosyalama ürünlerini; klasörleri, ayraçları, çocuk defter ve kitap kaplıklarını, beyaz yazı tahtalarını, mantar panolarını üreten en kapsamlı markadır.

Kullanım

Telli dosyalara depolayacağınız evrakları dilerseniz öncelikle şeffaf poşet dosyalara yerleştirerek telli dosyaya takabileceğiniz gibi, delgeç yardımıyla belgelerinizin kenarlarını delerek de telli dosyaya geçirebilirsiniz. Evraklarınızı telli dosyaya yerleştirdikten sonra, dosyadan kurtularak dökülüp kaybolmalarını ve karışmalarını önlemek adına, dosyanın içerisindeki teli kıvırarak sabitlemeniz gerekir. Evraklarınızı yerleştirdikten sonra, her bir telli dosyanın içeriğinde bulunan evrakları belirtmek ve daha sonra kolayca bulabilmek adına, dosyanın şeffaf kapağının sol kısmında bulunan kâğıt şeridi yuvasından çıkarıp evrakların ismi veya konusunu yazabilir, dosyalarınızı numaralandırarak arşivleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ‌Gen-Of Telli Dosya ürününü sepetinize ekleyerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler